Rakousko Schneewinkel St. Johann

Rakousko Schneewinkel St. Johann

Necelých deset kilometrů od Kitzbühelu se nachází další oblíbené lyžařské středisko St. Johann. Vzhledem k poloze areálu je vyhledávaným a hojně využívaným cílem pro rodiny s dětmi a začátečníky. Právě k jejich pohodlí je zde velká spousta lyžařských škol i školek, kde se vaše lyžařské začátky postarají školení instruktoři. Vynikající alternativou pro ty, kteří si chtějí na chvíli od lyží odpočinout je dva a půl kilometrů dlouhá sáňkařská dráha. Je kvalitně upravená a večer nasvětlená tak, aby v každém zanechala nezapomenutelný pocit z jízdy.

Dovolená Rakousko za super ceny. Podívejte se i na recenze hotelů.

Ve tomto oblíbeném areálu naleznou sjezdaři přes 60 km upravených sjezdovek, obsluhovaných pohodlnými a moderními lanovkami a vleky. Sjezdovky jsou nadstandardně široké a lákají především vyznavače carvingového stylu ježdění, kteří zde mají dost prostoru na to, aby vychutnávali opravdu kvalitní jízdu na každém cm sjezdovky. Najdeme zde také velkorysý a velmi flexibilní systém umělého zasněžování pokrývající 48 km sjezdovek , který tak rapidně snižuje závislost skiareálu na přírodních podmínkách. Opět je zde velkorysá nabídka pro milovníky klasického lyžování, a to téměř 130 km perfektně upravovaných běžeckých tratí, které jsou po celou sezónu hojně využívány. Vedou do sousedícího lyžařského areálu Rakousko Schneewinkel Fieberbrunn a stejně jako tratě ve Fieberbrunnu se ty v St. Johann honosí významným oceněním.

Na své si přijdou i vyznavači snowbordového sportu, pro ně je zde snowpark u vleků Eichenfhoflifte a to včetně halfpipe. Po večerním sportovním vyžití je zde bohatá nabídka polařských aktivit. Mezi nejžádanější a nejvyužívanější patří wellness centrum, tandemový paragliding, jízda na saních tažených koňmi nebo například restaurace a bary vyhlášené svými tyrolskými specialitami. Areál také nabízí možnosti večerního lyžování, popřípadě pěších túr.

Copyright © 2010 online-rakousko, všechna práva vyhrazena.