Rakousko Ski Kitz Unlimited

Ski Kitz Unlimited

Kitzbühel a zimní sporty jsou vskutku legendární kombinace. Oblíbená destinace se nachází na východ od Innsbrucku a je pro své kvalitní služby a zázemí vyhledáváno také známými osobnostmi z celé Evropy. Od roku 1892 je světově proslulé jako centrum zimních sportů, relaxace a zážitků. Hahnekamm, sjezdová trať, která se v areálu nachází, je jednou z nejslavnějších tratí, protože se na ní každoročně v lednu jezdí Světový pohár, konkrétně disciplína sjezd muži. První závod tohoto typu se zde jel už v roce 1931. I díky věhlasným sportovním závodům je středisko velice proslulé.

Rakousko Ski Kitz Unlimited nabízí 140 km sjezdovek pro lyžování s umělým zasněžíváním. Část z nich má i noční provoz a v případě zájmu mohou návštěvníci využít i sáňkařskou dráhu. Nejdelší sjezdová trať v areálu má necelých 7 km a vychutnají si ji zvláště milovníci rychlých jízd.Zde naleznou tratě jak méně obtížné tak i větší množství skutečně náročných tratí, na něž si troufnu jen velmi zkušení lyžaří. Náročné tratě se nachází na Pengelsteinu a Steinbergkogelu. Pro lyžaře je zde připraveno 54 lanovek a vleků, které je vyvezou postupně až do výšky 2000 mnm. Pokud si tento areál zvolí za cíl zájemci o klasické lyžování, nebudou tohoto rozhodnutí určitě litovat.

Last minute zájezdy

Mají zde k dispozici přes 140 km běžeckých tratí, které jsou, jak je v Rakousku obvyklé, pravidelně a kvalitně upravovány. Dokonce jsou 4 kilometry trati ve večerních hodinách osvětleny pro opravdový požitek z jízdy. Pro návštěvníky holdující spíše snowboardingu jsou k dispozici dva perfektně vybavené snow parky. Rakouský Kitzbühel také nabízí velký výběr možností mimolyžařské zábavy. Návštěvníci mohou využít vodní arénu s krytým bazénem, tobogánem, tenisovou a curlingovou halu a především mnoho různých restaurací a barů k večernímu posezení.

Copyright © 2010 online-rakousko, všechna práva vyhrazena.